LIVE STREAMING ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ, ΝΟΜΙΜΟ ΚΑΙ ΔΩΡΕΑΝ

Αθλητικά Νέα

LIVE Θάντερ - Κινγκς

(2018-10-22 01:50:00)

Πρεμιέρα στην Οκλαχόμα κάνουν οι Θάντερ (0-2) οι οποίοι υποδέχονται τους Σακραμέντο Κινγκς (0-2). Παρακολουθήστε την εξέλιξη του αγώνα από το gazzetta.gr.

Σε ιστορικά χαμηλά τα ποσοστά των Χριστιανοδημοκρατών της Μέρκελ

(2018-10-22 01:42:00)

Η δημοσκοπική καθίζηση της παράταξης της καγκελαρίου Μέρκελ προκαλεί ανησυχία στο επιτελείο του Χριστιανοδημοκρατικού κόμματος.

Οι «καμπάνες» από το ξύλο στο Λέικερς-Ρόκετς (pic)

(2018-10-22 01:39:00)

Με αποκλεισμό τεσσάρων ματς τιμωρήθηκε ο Ίγνγκραμ, με 3 ο Ρόντο και 2 ο Πολ για το ξύλο που έπεσε στην 4η περίοδο του Λέικερς-Ρόκετς.

Κρέσπο: «Για πρώτη φορά άκουσα σ' ένα γήπεδο την ησυχία» (pic)

(2018-10-22 01:21:00)

Ο Κρέσπο αναφέρθηκε στην ατμόσφαιρα που επικράτησε στο «Βικελίδης» μετά το γκολ του Πρίγιοβιτς και τη νίκη του ΠΑΟΚ με 2-1.